GRATIS: Lite 3D Viewer niezbędny do oglądania obrazów 3D w albumie (to rodzaj ultralekkiego stereoskopu-okularów zawierających dwie soczewki pryzmatyczne - technologia XXI wieku, zupełnie inna od czerwono-niebieskich okularków anaglifowych zniekształcających barwy obrazu.

Posiadając Lite 3D Viewer można również oglądać w 3D zdjęcia zrobione samodzielnie - nawet te wykonane jednym aparatem lub telefonem komórkowym (wystarczy wykonać jedno zdjęcie, potem przesunąć aparat 6 cm w prawo i zrobić drugie - fotografowany obiekt musi być nieruchomy).

Album to efekt 5 lat pracy artystycznej polskiego fotografa i grafika komputerowego - Marka Saenderskiego.

Czym dla kina był trójwymiarowy Avatar Jamesa Camerona, tym dla rynku wydawniczego jest trójwymiarowy album Saenderski 3D World. Trójwymiarowa rewolucja właśnie opanowuje dwuwymiarowy-płaski papier...
Ten album trzeba po prostu mieć - nie tylko ze względu na niesamowite wrażenia, których dostarcza, ale także choćby dla celów kolekcjonerskich, bo to pierwszy taki album na świecie:

TO PIERWSZA NA ŚWIECIE PUBLIKACJA, W KTÓREJ PRZEZ NIEMAL MAGICZNE STEREOSKOPOWE OKULARY MOŻNA ZOBACZYĆ JAK W TRZECH WYMIARACH PRZENIKAJĄ SIĘ RÓŻNE GATUNKI SZTUKI - RELISTYCZNY AKT, BODYPAINTING, MALARSTWO, RZEŹBA i GRAFIKA KOMPUTEROWA - w albumie ponad 230 fotokompozycji i zdjęć 3D, wydrukowanych w formie stereopar do oglądania przez dołączony do albumu stereoskop Lite 3D Vewer.

W projekcie związanym z albumem Saenderski 3D World wzięło udział ponad 60 polskich fotomodelek, wśród nich również koronowana w 2008-ym roku Miss Polonia.

Jeżeli chcesz złożyć zamówienie na album Saenderski 3D World KLIKNIJ TUTAJ